כתבו עלינו

איטו אבירם: מספרד באהבה, רמנגאר הגישה – חגיגת פלמנקו בינלאומית!

הערב כולו עבר באופן מקצועי ומוקפד. הריקודים היו מתוזמנים והטכניקה של הרקדנים היתה (כרגיל), מצוינת. בכל פעם שלהקת רקדניות הליווי, אשר החליפה מספר תלבושות, עלתה לבמה – היתה לי הרגשה שהמופע הפך מעניין וסוחף יותר. התיאום בין כל הלהקה היה בולט, והשאיר בנו, הצופים, רושם עז.

לכתבה המלאה >>

החיים היפים עם אורית ענבר

ייחודה של רמנגאר הוא בסגנונה האנרגטי והווירטואוזי לצד רמת ביצוע גבוהה ביותר ובהתמחות אמניה בסגנון הפלמנקו הטהור (Flamenco Puro). מופעי הלהקה מלווים במוזיקה חיה והם לא מהססים לשלב לעיתים אלתורים במופע.

לכתבה המלאה >>

הלהקה שלמדה פלמנקו מהצוענים

להקת הפלמנקו רמנגאר מעלה את המופע TEMBLOR – "רעד", והגיעה לאולפן ynet לרקוד בקצב הפלמנקו. "המופע הוא פלמנקו טהור"

לכתבה המלאה >>

הצטרפה למשפחה צוענית: "הם חיים עם אמוציות ובלגן

במשך ארבע שנים חיו קרן פסח ובעלה עם משפחה של רקדני פלמנקו צוענים מסביליה ונעשו חלק ממנה. כשנולד להם בן, קראו לו על שם האב שמת משבץ בגיל 40. "נדבקתי […]

לכתבה המלאה >>

עדנה וידל Spot It :מדובר במופע פלמנקו אמיתי שלא מבייש גם את ספרד

נגינה, שירה, ריקוד וקצב מהפנטים

לכתבה המלאה >>

להקת הפלמנקו הישראלית "רמנגאר" – חגיגה לחושים

אין צורך לנסוע לספרד כדי לראות פלמנקו מסורתי איכותי. אפשר ללכת לראות את להקת "רמנגאר" הישראלית. המופע החדש שלה, "מי אלבורדה", היא התוכנית השלישית של של זוג הרקדנים הישראלים אבנר וקרן פסח… אצל להקת "רמנגאר" הבמה היא בשחור לבן. זו במה מכובדת, עשירה באמנים, נגנים, זמרים ורקדנים אבל נזירית בצבעוניותה. המופע מהוקצע, סולידי ופראי.

לכתבה המלאה >>

הפלמנקו של להקת רמאנגר: פראיות מהוקצעת

קרן ואבנר פסח יוצרים פלמנקו משובח במסורת משפחת פארוקו הספרדית, גם מי שאינם מכורים לפלמנקו, יתקשו שלא ללכת שבי אחר התוכנית האיכותית של להקת "ראמאנגר" – מופע שירה, נגינה ומחול… פרצו אל עולם המחול הספרדי בישראל עם מופע פלמנקו מקצועי בסדר גודל שנראה בישראל לעתים רחוקות. הם שומרים על פלמנקו בסגנון מסורת משפחת פארוקו הספרדית, המאופיין בפראיות מהוקצעת.

לכתבה המלאה >>

בלי קסטנייטות: רמנגאר במופע פלמנקו

פלמנקו טהור הוא פלמנקו המתבצע לצלילי מוזיקה חיה בלבד, כשהוא נקי מאלמנטים של מחול מודרני או כלי הקשה כמו קסטנייטות. בני הזוג קרן ואבנר פסח השתלמו במשך שנים ארוכות במסורת הפלמנקו הטהור, בייחוד בזרם שייסד אבי משפחת פארוקו (Farruco) מסיביליה, ובימים אלה מתכוננים להעלאתו של מופע פלמנקו חדש.

לכתבה המלאה >>

פלמנקו משפחתי- לא חייבים לנסוע לספרד בכדי ליהנות מפלמנקו איכותי!

החספוס של הקול, הרקיעות המתואמות, הרקדניות היפות חמורות הסבר מלהקת הפלמנקו רמנגאר במופע MI ALBORADA – כל אלו ניתקו אותי מנטאלית מהחיים שבחוץ. להקת הפלמנקו רמנגאר של קרן ואבנר פסח מתהדרת באומני פלמנקו הכוללים רקדנים וזמרים תוצרת הארץ, שעושים עבודה מופלאה ומוכיחים שאפשר לחיות ולנשום פלמנקו גם על אדמת ארץ הקודש.

לכתבה המלאה >>
הצטרפו לידידי הלהקה ותהנו ממבצעים והטבות למופעי הלהקה לחצו להצטרפות